Produkty w koszyku: 0

O nas

Najwyższej jakości produkty CBD oraz unikatowe akcesoria.

Marka produktów Weely została zaprojektowana z myślą o kobietach, stworzona przez kobietę, dla kobiet. Nie brak nam jednak pomysłów i energii aby Panwie również znaleźli coś dla siebie. Produkty Weely to nie tylko najwyższa jakość, lecz przede wszystkim wartość.

Chcemy, aby nasze produkty były nie tylko użyteczne, nadajemy im wyraz i charakter, aby zmieniały zwykłe w niezwykłe.

Nasze korzenie

Mała rodzinna plantacja konopi na lubelszczyźnie – to nasze początki. Od ziarenka, aż po dojrzały krzak, który ręcznie zbieramy, staranie suszymy i przetwarzamy. Codziennie dbamy aby nasza uprawa zaowocowała w jak najlepsze plony. Nasze starania, pasja i miłość do ziemi owocują wysokiej jakości, naturalnymi i bezpiecznymi plonami, z których tworzymy nasze produkty. Czerpiemy z natury to co najlepsze, nasze produkty są wolne od GMO, pestycydów i herbicydów.

Wyjątkowa jakość, wiarygodne wyniki

Wszystkie nasze produkty posiadają badania laboratoryjne, które gwarantują i potwierdzają jakość oraz rzetelny skład.

Konopie, które uprawiamy to legalne konopie siewne, z kwalifikowanego materiału siewnego. Produkty z naszych konpi nie przekraczają dopuszczalnego w Polsce poziomu THC 0,2% – brak działania psychoaktywnego produktów.

Nasza strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.